E-SHOP Plotové dílce Dvoukřídlé brány Pojezdové brány Branky Branky s otočí pro popelnici Zábradlí Mříže na okna a dveře Garážová vrata a dveře Sloupky,konzole,věšáky Kované nástěnné sluneční hodiny Prvky zahradní architektury Dekorační prvky - svícny, poličky a pod.

Nástěnné sluneční hodiny

Kované,nástěnné sluneční hodiny vyrábíme v mnoha provedeních co se týká tvaru a velikosti dle přání zákazníka na zakázku. Nástěnné,kované sluneční hodiny na stěny budov vyrábíme dle zeměpisné šíře místa osazení a situovaná přesně na :

  • jihovýchod
  • jih
  • jihozápad

Pokud není stěna budovy takto přesně natočena je potřeba k výrobě přesné zaměření.

Konstrukce číselníku nástěnných,kovaných slunečních hodin je závislá jednak na tom,ke které světové straně je stěna obrácena a jednak na tvaru ukazatele vrhajícího stín na číselník.

Dle Vašeho zadání Vám rozkreslíme nástěnné sluneční hodiny a zašleme cenovou nabídku.Všechny kované sluneční hodiny jsou žárově pozinkované s vrchní barevnou povrchovou úpravou dle zadání.

K montáži na stěny budov je zapotřebí vyvrtat pouze 4 otvory dle návodu a zasunout konstrukci slunečních hodin do těchto otvorů zalitých lepidlem.

Kotevní prvky jsou součástí slunečních hodin.kovane zabradli   kovane zabradli

kovane zabradli   kovane zabradli

© 2009 rohac.cz Zámečnická a kovářská výroba žárové zinkování VLADIMÍR ROHÁČ |  Created by Masojidek.cz